Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Bohužiaľ nebolo ľudské oko vyvinuté na to, aby po celý deň pozeralo na monitor počítača, televíziu alebo na telefón. Z tohto dôvodu modré svetlo spôsobuje mnoho zdravotných problémov. Medzi negatívne efekty modrého svetla patria problémy so spánkom.

Pokiaľ teda svoje oči budete chrániť filtračnými okuliarmi, ktoré blokujú modré svetlo, spánok bude o to kvalitnejší a Vy budete na druhý deň krásne oddýchnutí.

Vďaka okuliarom od značky KLIM už nespoznáte pocit suchých, podráždených očí a nebude Vás bolieť hlava. Okuliare filtrujú až 92% modrého svetla (400 nm), čo je výrazne nad priemerom. Chránia aj oči pred škodlivým UV žiarením.

Rámček okuliarov je vyrobený z kvalitného materiálu TR-90, ktorý je veľmi robustný, zároveň ale veľmi ľahký (20 gramov) a preto okuliare v podstate skoro necítite a nikde Vás zbytočne netlačí.

Farba šošoviek: žltá

Materiál: ultraľahký materiál TR-90

Rozmery produktu: 14,5 x 3,2 x 3,5 cm

Hmotnosť produktu: 20 gramov

Vhodné pre: dospelých, unisex

Balíček obsahuje:

  • Okuliare fitrujúce modré svetlo a škodlivé UV žiarenie
  • Úložné vrecúško na okuliare
  • Puzdro na okuliare
  • Handrička z mikrovlákna

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť