Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Bohužiaľ nebolo ľudské oko vyvinuté na to, aby po celý deň pozeralo na monitor počítača, televíziu alebo na telefón. Z tohto dôvodu modré svetlo spôsobuje mnoho zdravotných problémov. Medzi negatívne efekty modrého svetla patria problémy so spánkom.

Pokiaľ teda svoje oči budete chrániť filtračnými clip-on okuliarmi, ktoré blokujú modré svetlo, spánok bude o to kvalitnejší a Vy budete na druhý deň krásne oddýchnutí.

Vďaka Clip-on okuliarom už nespoznáte pocit suchých, podráždených očí a nebude Vás bolieť hlava. Clip-on okuliare filtrujú až 92% modrého svetla (400 nm), čo je výrazne nad priemerom. Chránia aj oči pred škodlivým UV žiarením.

Rámček okuliarov je vyrobený z kvalitného živicového materiálu, ktorý je veľmi robustný, zároveň ale veľmi ľahký (20 gramov) a preto okuliare v podstate skoro necítite a nikde Vás zbytočne netlačí.

Farba šošoviek: žltá

Materiál: ultraľahký živicový materiál

Rozmery produktu:

  • Šírka rámčekov: 12,7 cm
  • Šírka nosníka: 1,4 cm
  • Výška skla: 3,7 cm
  • Šírka skla: 5,6 cm

Hmotnosť produktu: 20 gramov

Filtrované: 92% modrofialového svetla

Vhodné pre: dospelých, unisex

Balíček obsahuje jedny clip-on okuliare blokujúce modré svetlo a UV žiarenie.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť