Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Sklá okuliarov od značky Zinff dokážu filtrovať 95% škodlivého modrého svetla a 100% UV lúčov. Účinne znižujú namáhanie očí, predchádza suchým očiam, minimalizujú bolesť hlavy a podporujú lepší spánok. Okuliare taktiež zlepšujú väčšiu sústredenosť pri práci.

Sklá sú vyrobené zo živice, ktorá je ľahšia, odolnejšia proti nárazu, nezahmlievajú sa vo vlkej miere a filtrujú ultrafialové lúče. Okrem ochrany proti UV 400 a blokovaniu modrého svetla majú sklá funkciu bez oslnenia s vysokým rozlíšením.

Rám okuliarov je vyrobený z materiálu Grilamid (TR-90), jedná sa o hypoalergénny materiál, odolný proti opotrebeniu, ktorý je pružný a veľmi pohodlný.

Farba šošoviek: číra s ľahkým žltým zafarbením

Materiál: Grilamid TR-90

Rozmery produktu: 143 x 45 x 49 x 16 x 143 mm

Hmotnosť produktu: 21,89 gramov

Filtrované: 75% modrofialového svetla

Vhodné pre: dospelých, unisex

Balíček obsahuje jedny okuliare proti modrému svetlu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť