Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Detské okuliare chránia oči Vašich detí pred modrofialovým svetlom, ktoré nie je len na počítačových obrazovkách, ale aj v mobiloch, televízii atď.

Tieto nedioptrické okuliare znižujú námahu očí a znižujú riziko myopie (krátkozrakosť) – príliš veľa modrého svetla pred spaním zvyšuje riziko zlého spánku.

Okuliare majú polykarbonátový rámček odolný proti rozbitiu a poškriabaniu. Nosníky sú pohodlné, majú protišmykový filter, ktorý napomáha k lepšiemu držaniu.

Vďaka ich unisexovému dizajnu sa hodia okuliare pre chlapcov i dievčatá od veku 5 až 9 rokov, pre väčšiu presnosť sa prosím pozrite na rozmery vo fotografiách produktu.

Materiál: polykarbonát

Dĺžka šošoviek: 36,5 mm

Šírka šošoviek: 44 mm

Dĺžka nožičiek: 125 mm

Šírka nosníka: 18 mm

Šírka rámčeka: 118 mm

Hmotnosť okuliarov: 16 gramov

Filtrácia: 78%

Vhodné pre: deti, unisex - 5 až 9 rokov

Balíček obsahuje jedny detské okuliare proti modrému svetlu a jedno puzdro na okuliare.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť