Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Detské okuliare proti modrému svetlu sú veľmi kvalitné, štýlové a postarajú sa o spoľahlivú ochranu pred škodlivým modrým svetlom z obrazoviek, tabletov alebo napríklad počítačov a ďalších.

Okuliare sú vyrobené z materiálu TR-90, ktorý je veľmi ľahký, pružný a odolný polyamid, ten svojimi vlastnosťami predčí klasický polykarbonát alebo nylon a zásadným spôsobom ovplyvňuje komfort, bezpečnosť a odolnosť celých okuliarov.

TR-90 je transparentný polyamid vyrobený zo zmesí rôznych umelých živíc. Je charakterizovaný predovšetkým veľmi nízkou hmotnosťou, vysokou pružnosťou a pevnosťou.

Tento materiál sa tiež používa na výrobu niektorých častí monopostu Formule 1.

Okuliarové rámy vyrobené z materiálu TR-90 sa vyznačujú nielen naozaj vysokou mierou pohodlia, ale tiež pomerne nízkou hmotnosťou, ktorá prispieva ku komfortu celých okuliarov. V neposlednom rade sú okuliare veľmi pružné a pevné, čo sú vlastnosti, ktoré príliš veľa materiálov neponúkajú.

Materiál: TR-90

Farba šošoviek: číre s ľahkým žltým zafarbením

Veľkosť rámčekov: 126 mm

Veľkosť pacičiek: 125 mm

Šírka nosníka: 16 mm

Dĺžka skla: 41 mm

Šírka skla: 46 mm

Hmotnosť okuliarov: 15 gramov

Vhodné pre: unisex, detské

Filtrované: 85% modrofialového svetla

Balíček obsahuje jedny detské okuliare proti modrému svetlu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť