Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Rámčeky filtračných okuliarov sú vytvorené v klasickom retro štýle, jedná sa o jedinečný dizajn mačacích očí, ktoré sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Rámček je vyrobený z vystuženého kovového materiálu, majú mäkké silikónové nosníky, vďaka ktorým Vás okuliare nebudú tlačiť.

Okuliare majú tri druhy nanomateriálov s rôznymi vlastnosťami, absorbujú a blokujú škodlivé modré svetlo, súčasne využívajú technológiu chromatografického premosťovania vysokého poriadku na zabezpečenie priechodu neškodného viditeľného svetla, ktoré dokáže okamžite pohltiť vlnu modrého svetla medzi 380 nm a 450 nm 400 nm.

Okuliare sú navrhnuté s ľahkými obrúčkami a mäkkými nosníkmi, či už ich využijete na cestách alebo v práci, vďaka ich ľahkosti si ani nevšimnete že ich máte.

Pokiaľ trávite veľa hodín pri počítači, pozeraním na televíziu alebo ste na telefóne, sú tieto okuliare vhodné práve pre Vás, vďaka ich ochrane Vás nebudú bolieť oči ani hlava a nebudete z práce toľko unavení.

Materiál: kov + silikón

Farba šošoviek: číra s ľahkým žltým zafarbením

Šírka rámčekov: 13 cm

Šírka sklíčka: 5,2 cm

Dĺžka sklíčka: 4,9 cm

Dĺžka nosníka: 2 cm

Dĺžka nožičiek: 13 cm

Hmotnosť okuliarov: 20 gramov

Filtrované: 82% modrého svetla

Vhodné pre: dospelých, dámy

Balíček obsahuje okuliare proti modrému svetlu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť